Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies    ROZUMIEM

ECOfriendly - czyli jak działać w zgodzie z naturą


Dlaczego warto podejmować działania na rzecz środowiska?
Wpływ człowieka na środowisko naturalne od dawna stanowi przedmiot licznych badań i dyskusji. Wszystko dlatego, że naszymi działaniami w znaczący sposób cały czas przyczyniamy się do pogorszenia stanu otaczającej nas przyrody, a conajmniej nasze działania nie pozostają obojętne. Istotnym jest więc prowadzenie naszej działalności oraz torowanie zachowań,w taki sposób aby zahamować lub ograniczyć procesy negatywnie wpływające na środowisko.

oddziaływaCoraz częściej mówi się więc o konieczności wprowadzenia zmian w naszym dotychczasowym stylu życia. Jeśli chcemy zadbać o planetę, to już teraz musimy podjąć określone działania ekologiczne, które zahamują procesy związane z zanieczyszczeniem środowiska. Co możemy zrobić? Jakie są działania ekologiczne rekomendowane przez ekspertów? Oto najważniejsze wskazówki dotyczące dbania o środowisko i lista rzeczy, które już teraz można zrobić dla zdrowszej planety.

Co można zrobić?
W procesach inwestycyjnych warto uwzględnić rozwiązania oraz technologie ograniczające emisję oraz produkcję ścieków przemysłowych, warto przejść na czystsze paliwa, jak również rozważyć zamknięte obiegi wody technologicznej, czy zbiorniki do retencjonowania wody.

sprawozdawczość sprawozdawczość
NIP: 6412550687, REGON: 386361026 ,
Nr KRS: 0000847313 – Sąd Rejonowy w Gliwicach Wysokość kapitału zakładowego: 15 000 zł
Nr rejestrowy BDO: 000430845
I © 2023 Ekoregenracja by S-b