Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies    ROZUMIEM

Odbiór i utylizacja odpadów medycznych - Kraków, Wrocław, Katowice, Śląsk


Oferujemy profesjonalną usługę, która obejmuje odbiór i utylizację odpadów medycznych. Zajmujemy się przewozem i unieszkodliwieniem zgodnie z obowiązującymi przepisami i najlepszymi standardami. Co ważne, zapewniamy transport nieczystości zarówno cyklicznie, jak i pojedynczymi partiami. Mamy wyszkoloną kadrę oraz gwarantujemy konkurencyjne ceny. To doskonała propozycja dla podmiotów ze Śląska, Krakowa, Wrocławia, czy Katowic. Zapraszamy do kontaktu!

Pozbądź się odpadów medycznych

Jak sama nazwa wskazuje, odpady medyczne powstają w czasie udzielania świadczeń zdrowotnych lub pokrewnych. Zaliczają się do nich np. części tkanek, pozostałości po żywieniu, preparaty biologiczne czy narzędzia chirurgiczne. Należy je przechowywać w specjalnym czerwonym worku, a potem najlepiej wybrać sprawdzoną firmę, która dokona odbioru i utylizacji. Współpracujemy z tym zakresie z różnymi jednostkami z całej Polski. W szczególności polecamy się:

  • szpitalom i przychodniom,
  • gabinetom, laboratoriom, punktom pobrań krwi,
  • domom pomocy społecznej,
  • salonom kosmetycznym i tatuażu.

Kompleksowy odbiór i utylizacja

Mamy specjalny sprzęt, który bezproblemowo odbierze odpady medyczne ze Śląska, Katowic, Krakowa czy Wrocławia. Przekazane nam odpady medyczne poddajemy utylizacji, ponieważ tego typu odpady nie mogą być przeznaczone do odzysku, ani składowane na składowiskach. Metodą przetworzenia odpadów jest przekazanie do spalarni, dzięki czemu pozbywamy się toksycznych związków i substancji. Możemy potem przenieść te elementy na przeznaczony do tego skład. W konsekwencji Klienci o nic nie muszą się martwić. 

Najlepsze usługi na rynku

Niezależnie czy jesteś dużym podmiotem, czy małym przedsiębiorstwem, możemy zaproponować rozwiązanie na miarę oczekiwań. Utylizacja i odbiór odpadów medycznych to nasza specjalizacja i do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Obsłużyliśmy już wielu zadowolonych Klientów ze Śląska, Wrocławia, Katowic czy Krakowa. Gwarantujemy doskonałą usługę oraz prawidłowe zapisy transakcji w rejestrze BDO. Wybierz sprawdzoną i legalną firmę! 

NIP: 6412550687, REGON: 386361026 ,
Nr KRS: 0000847313 – Sąd Rejonowy w Gliwicach Wysokość kapitału zakładowego: 15 000 zł
Nr rejestrowy BDO: 000430845
I © 2022 Ekoregenracja by S-b