Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies    ROZUMIEM

Odbiór i utylizacja odpadów medycznych - Kraków, Wrocław, Katowice, Śląsk


Oferujemy profesjonalną usługę, która obejmuje odbiór i utylizację niebezpiecznych odpadów medycznych. Zajmujemy się ich przewozem i unieszkodliwieniem zgodnie z obowiązującymi przepisami i najlepszymi standardami. Co ważne, zapewniamy transport nieczystości zarówno cyklicznie, jak i pojedynczymi partiami. Mamy wyszkoloną kadrę oraz gwarantujemy konkurencyjne ceny. To doskonała propozycja dla podmiotów ze Śląska, Krakowa, Wrocławia, czy Katowic. Zapraszamy do kontaktu!

Pozbądź się odpadów medycznych

Jak sama nazwa wskazuje, odpady medyczne powstają w czasie udzielania świadczeń zdrowotnych lub pokrewnych. Zaliczają się do nich np. części tkanek, pozostałości po żywieniu, niebezpieczne preparaty biologiczne czy narzędzia chirurgiczne. Należy je przechowywać w specjalnym czerwonym worku, a potem najlepiej wybrać sprawdzoną firmę, która dokona odbioru i utylizacji. Współpracujemy z tym zakresie z różnymi jednostkami z całej Polski. W szczególności polecamy się:

  • szpitalom i przychodniom,
  • zakładom leczenia zwierząt,
  • gabinetom, laboratoriom, punktom pobrań krwi,
  • domom pomocy społecznej,
  • salonom kosmetycznym i tatuażu.

Segregacja i utylizacja odpadów medycznych według ścisłych wytycznych

Części tkanek, usunięte ludzkie ograny, narzędzia, zużyte opatrunki, igły, próbówki – utylizacja pozostałości medycznych i niebezpiecznych, zgodna z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, pozwala na ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych lub toksycznych substancji. Wszystkie z nich posiadają specjalne kody, które ułatwiają segregację.

Umieszczane są zaś w specjalnych workach i pojemnikach. Mogą być składowane w określonych limitach czasowych. Odpowiednie sortowanie przed przekazaniem materiałów do neutralizacji poprzez oddziaływanie wysokiej temperatury pomaga zachować pełne bezpieczeństwo świadczenia usług lekarskich lub kosmetycznych.

Utylizacja odpadów niebezpiecznych i medycznych na terenie Wrocławia, Katowic i całego Śląska – zaufaj specjalistom i zadbaj o higienę pracy, a także komfort pacjentów i klientów.

Kompleksowy odbiór i utylizacja

Mamy specjalny sprzęt, który bezproblemowo odbierze odpady medyczne ze Śląska, Katowic, Krakowa czy Wrocławia. Przekazane nam niebezpieczne pozostałości poddajemy utylizacji, ponieważ tego typu odpady nie mogą być ani przeznaczone do odzysku, ani składowane na składowiskach. Metodą przetworzenia zużytych materiałów jest przekazanie do spalarni, dzięki czemu pozbywamy się toksycznych związków i substancji. Możemy potem przenieść te elementy na przeznaczony do tego skład. W konsekwencji Klienci o nic nie muszą się martwić. 

Najlepsze usługi na rynku

Niezależnie czy jesteś dużym podmiotem, czy małym przedsiębiorstwem, możemy zaproponować rozwiązanie na miarę oczekiwań. Utylizacja i odbiór niebezpiecznych odpadów medycznych to nasza specjalizacja i do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Obsłużyliśmy już wielu zadowolonych Klientów ze Śląska, Wrocławia, Katowic czy Krakowa. Gwarantujemy doskonałą usługę oraz prawidłowe zapisy transakcji w rejestrze BDO. Wybierz sprawdzoną i legalną firmę! 

NIP: 6412550687, REGON: 386361026 ,
Nr KRS: 0000847313 – Sąd Rejonowy w Gliwicach Wysokość kapitału zakładowego: 15 000 zł
Nr rejestrowy BDO: 000430845
I © 2022 Ekoregenracja by S-b