Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies    ROZUMIEM

Odbiór i utylizacja odpadów niebezpiecznych - Kraków, Wrocław, Katowice, Śląsk


W ramach naszej działalności możemy zaproponować odbiór i utylizację odpadów niebezpiecznych ze Śląska, Krakowa, Katowic czy Wrocławia. Takie pozostałości wymagają właściwego postępowania, ponieważ mogą stanowić zagrożenie dla środowiska i zdrowia człowieka. Dlatego najlepiej powierzyć nam ich transport, a następnie ich dalsze zagospodarowanie. Dysponujemy wyspecjalizowaną kadrą oraz doskonałym sprzętem. W razie potrzeby pomagamy również określić kod odpadu. Zachęcamy do kontaktu już teraz!

Odbiór odpadów niebezpiecznych

Trzeba podkreślić, że niebezpieczne odpady należy przechowywać w specjalnych pojemnikach. Dzięki dużemu doświadczeniu, stosownym pozwoleniom oraz profesjonalnym urządzeniom możemy następnie dokonać odbioru szkodliwych pozostałości, a potem poddać je przetwarzaniu lub utylizacji. Tego rodzaju odpady są produkowane przez duże zakłady przemysłowe, ale też mniejsze przedsiębiorstwa. Firmy te (wytwórcy odpadów) zobligowane są do ich odpowiedniego klasyfikowania, magazynowania i bieżącego prowadzenia kart ewidencji. Do grupy odpadów niebezpiecznych zaliczamy m.in.:

  • odpady medyczne, środki farmaceutyczne,
  • pozostałości farb, rozpuszczalników, żywic,
  • przepracowane oleje, materiały smoliste,
  • zużyte baterie, sprzęt elektryczny i elektroniczny.

Profesjonalna utylizacja odpadów

Nie tylko odbiór, ale też kompleksowa utylizacja odpadów niebezpiecznych, realizowana jest przez naszą firmę na Śląsku, w Krakowie, Wrocławiu czy Katowicach. Zagospodarowanie odpadów prowadzimy zawsze z najnowszymi standardami. Odpady mogą zostać poddane unieszkodliwieniu w procesach spalania, pirolizy, przetwarzania, albo być składowane. Za dodatkowy sposób radzenia sobie z odpadami niebezpiecznymi można uznać metodę neutralizacji kwasów i innych substancji chemicznych poprzez oddziaływanie na nie innymi związkami. Równie dobrze radzimy sobie z recyklingiem, który wpisuje się w ekologiczne podejście do środowiska.

Zaufaj sprawdzonej firmie

Jeśli skorzystasz z prezentowanej oferty, możesz mieć pewność, że opracujemy indywidualny plan dopasowany do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa lub instytucji. Zawsze działamy fachowo i w myśl aktualnych przepisów, co gwarantuje w pełni legalne zbywanie odpadów niebezpiecznych ze Śląska, Krakowa, Wrocławia lub Katowic. W czasie odbioru i utylizacji dbamy też o prawidłowe zapisy w rejestrze BDO. Zaufaj nam już dziś!

NIP: 6412550687, REGON: 386361026 ,
Nr KRS: 0000847313 – Sąd Rejonowy w Gliwicach Wysokość kapitału zakładowego: 15 000 zł
Nr rejestrowy BDO: 000430845
I © 2023 Ekoregenracja by S-b