Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies    ROZUMIEM

Redukcja kosztów zagospodarowania odpadów


Zmniejszenie ilości wytwarzanych odpadów
Oferujemy naszym Klientom doradztwo środowiskowe polegające na analizie prowadzonych procesów technologicznych oraz na opracowaniu sposobów prowadzących do zmniejszenia ilości generowanych odpadów oraz kosztów ich dalszego zagospodarowania.

Weryfikacja kodów odpadów
Prowadzimy weryfikację właściwego przyporządkowania kodu odpadu do wytwarzanych odpadów. Oferujemy ewentualną zmianę ich klasyfikacji w oparciu o badania laboratoryjne

sprawozdawczość sprawozdawczość

Alternatywne zagospodarowanie
Analiza możliwości alternatywnego zagospodarowania odpadów. Indentyfikacja odpadów, które nie wykazują właściwości niebezpiecznych, które aktualnie przeznaczone są do utylizacji, a które docelowo mogłyby zostać wykorzystane w innych obszarach działalności lub uzsyskać status produktu ubocznego.

Weryfikacja odbiorców odpadów
Oferujemy przeprowadzenie badań rynkowych pod kątem alternatywnych, tańszych odbiorców odpadów oraz analizę ekonomiczną kosztów utylizacji i prognozę oszczędności po wprowadzeniu nowych zastosowań.

NIP: 6412550687, REGON: 386361026 ,
Nr KRS: 0000847313 – Sąd Rejonowy w Gliwicach Wysokość kapitału zakładowego: 15 000 zł
Nr rejestrowy BDO: 000430845
I © 2023 Ekoregenracja by S-b