Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies    ROZUMIEM

Odbiór i utylizacja odpadów przemysłowych - Kraków, Wrocław, Śląsk


Nasza firma proponuje kompleksowe usługi takie jak odbiór i utylizacja odpadów przemysłowych na Śląsku, w Krakowie czy Wrocławiu. Zapewniamy profesjonalny transport oraz dalsze zagospodarowanie odpadów związanych z produkcją dużych i małych zakładów przemysłowych, w tym fabryk. Pomagamy w procedurze uznania odpadu za produkt uboczny oraz procedurze utraty statusu odpadu. Mamy doskonały sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę, dzięki czemu możemy zagwarantować, że spełnimy wszystkie wymagania Klientów. Warto podkreśli, że działamy też w zgodzie z przepisami prawa i oferujemy konkurencyjne ceny. Zachęcamy do kontaktu!

Odbierzemy odpady przemysłowe

Powstałe w wyniku działalności gospodarczej odpady przemysłowe są w dużej mierze nie do uniknięcia. Produkują je zakłady przemysłowe, produkcyjne, czy kopalnie, jak również mniejsze firmy. Prawo obliguje takie przedsiębiorstwa do odpowiedniego magazynowania i oznaczania wytworzonych odpadów, gdyż mogą one stwarzać niebezpieczeństwo dla środowiska i zdrowia ludzi. Kolejnym krokiem powinien być ich odbiór i utylizacja, którą najlepiej zlecić sprawdzonej firmie jak nasza. Do tego rodzaju odpadów zaliczamy m.in.:

  • odpady z przetwórstwa drewna oraz z produkcji płyt i mebli, masy celulozowej, papieru i tektury
  • odpady z przemysłu skórzanego, futrzarskiego i tekstylnego
  • odpady z przeróbki ropy naftowej, oczyszczania gazu ziemnego oraz pirolitycznej przeróbki węgla
  • odpady z produkcji, przygotowania, obrotu i stosowania produktów przemysłu chemii nieorganicznej
  • odpady z produkcji, przygotowania, obrotu i stosowania produktów przemysłu chemii organicznej
  • odpady z produkcji, przygotowania, obrotu i stosowania powłok ochronnych (farb, lakierów, emalii ceramicznych), kitu, klejów, szczeliw i farb drukarskich
  • odpady z przemysłu fotograficznego i usług fotograficznych
  • odpady z procesów termicznych
  • odpady z chemicznej obróbki i powlekania powierzchni metali oraz innych materiałów i z procesów hydrometalurgii metali nieżelaznych
  • odpady z kształtowania oraz fizycznej i mechanicznej obróbki powierzchni metali i tworzyw sztucznych

Rzetelna utylizacja odpadów przemysłowych

Gdy dokonamy odbioru odpadów przemysłowych ze Śląska, Krakowa czy Wrocławia, to w kolejnym kroku następuje ich dalsze zagospodarowania lub utylizacja. Cały proces przeprowadzamy zgodnie z najwyższymi standardami i troską o środowisko naturalne, gdyż dysponujemy różnorodnymi metodami przetwarzania odbieranych odpadów. Zawsze stawiamy na zagospodarowanie zgodne z hierarchią postępowania z odpadami, mając na uwadze: możliwość ich przygotowywania do ponownego użycia, recykling lub inne procesy odzysku. Czasem jedynym optymalnym krokiem jest jednak spalenie odpadów w kontrolowanych warunkach lub ich składowanie.

Wybierz nasze usługi!

Zawsze dopasowujemy ofertę do wymagań i skali działań Klienta oraz zapewniamy prawidłowe wpisy do rejestru BDO. Zlecając nam odbiór i utylizację odpadów przemysłowych, zyskujesz pewność, że zaufałeś renomowanej firmie, która zadba o wszystkie formalności. To doskonała propozycja dla podmiotów ze Śląska, Wrocławia i Krakowa. Warto skorzystać!

NIP: 6412550687, REGON: 386361026 ,
Nr KRS: 0000847313 – Sąd Rejonowy w Gliwicach Wysokość kapitału zakładowego: 15 000 zł
Nr rejestrowy BDO: 000430845
I © 2023 Ekoregenracja by S-b