Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies    ROZUMIEM

Odbiór i gospodarowanie odpadami - Wrocław, Katowice, Kraków, Kąty Wrocławskie, Ruda Śląskie, Wrocław, Śląsk


Gospodarowanie odpadami

W ramach prowadzonej działalności zajmujemy się zbieraniem, przetwarzaniem oraz nadzorem nad gospodarowaniem odpadami. W zależności od rodzaju, ilości oraz miejsca powstawania odpadów oferujemy kupno, sprzedaż, zagospodarowanie odpadów (przekazanie na instalację do przetwarzania / uznanie za produkt uboczny / przebadanie pod kątem możliwości składowania na składowisku danego typu). Profesjonalny odbiór odpadów realizujemy na terenie Śląska – w tym Katowic i Rudy Śląskiej, a także w Krakowie, Wrocławiu czy Kątach Wrocławskich. Skalę i zakres działania dopasowujemy do potrzeb i wymagań Klientów.

Powstawanie odpadów to poważny problem w skali krajowej, ale również duże obciążenie dla zakładów i firm. Warto dodać, że prawo zobowiązuje przedsiębiorstwa do odpowiedniego magazynowania odpadów oraz ich oznaczania zgodnie z katalogiem odpadów. Z tego względu oferujemy nie tylko zagospodarowanie odpadów, ale również doradztwo w zakresie:
  • właściwego sposobu magazynowania odpadów oraz doboru środkow magazynowania opdadów,
  • weryfikacji spełnienia wymagań miejsc magazynowania odpadów zbieranych i przetwarzanych (monitoring miejsc magazynowania opdadów, wyliczenie zabezpieczenia roszczeń),
  • usprawnienia procesów technologicznych, które wpłyną na ograniczenie ilości wytwarzanych odpadów,
  • wyboru firm, będących ostatecznym odbiorcą odpadów z uwzględnieniem lokalizacji oraz ilości odpadów przeznaczonych do zagospodarowania
Odbiór odpadów
pojazd

Odbiór odpadów

W ofercie odbiór odpadów z całej Polski, z wszystkich grup odpadów (poza odpadami komunalnymi). Odbiór możliwy z uwzględnieniem transportu po stronie odbiorcy, jak również wytwórcy. W zakresie usług znajdują się m.in.:
  • instalacje do spalania i współspalania odpadów,
  • instalacje do termicznego przekształcania odpadów,
  • instalacje do odzysku (wszystkie procesy odzysku i recyklingu)
  • odzysk poza instalacjami (zgodnie z rozp. MŚ. z dnia 11 maja 2015 r. w sprawie odzysków poza instalacjami i urządzeniami).

NIP: 6412550687, REGON: 386361026 ,
Nr KRS: 0000847313 – Sąd Rejonowy w Gliwicach Wysokość kapitału zakładowego: 15 000 zł
Nr rejestrowy BDO: 000430845
I © 2023 Ekoregenracja by S-b